If in Barbate, look for this sign on the balcony, just above "Bar Boqueron", the fishrestaurant

Nawigacja:
Linki pomarańczowe po lewej przeniosą Cię na strony w języku angielskim. Linki niebieskie prowadzą do stron tłumaczonych autotłumaczem. Więcej informacji w autotłumaczeniu googleWERSJA POLSKA

 

Ta strona opowiada o prywatnym mieszkaniu wakacyjnym tuż przy plaży w przyjaznym miasteczku rybackim BARBATE na wybrzeżu Costa de la Luz na najdalszym południu Hiszpanii.

Mieszkanie posiada dwie sypialnie (2+3 miejsca noclegowe) oraz salon z aneksem kuchennymi balkon wychodzący na plażęJedna sypialnia posiada podwójne łóżko, natomiast w drugiej stoi podwójna rozkładana kanapa i łóżko piętrowe. Mieszkanie było odnawiane w 2005 roku.

Jest wyposażone w kuchenkę mikrofalową, pralkę, TV/DVD, urządzenia stereo, grzejniki i wentylatory. Powierzchnia 60 m2. Na klatce schodowej winda.


plan mieszkania


Lokalizacja apartamentu

Wideo


Zobacz uwagi poprzednich użytkowników


Ceny 2008 - 2009

  sezon niski

styczeń > kwiecień i
październik > grudzień

350 € / tydzień

  sezon średni maj i wrzesień 460 € / tydzień
  sezon wysoki czerwiec > sierpień 610 € / tydzień

Żadnych kosztów dodatkowych. Na miejscu pościel i ręczniki. Zatrudniona osoba zajmuje się praniem i sprzątaniem po kolejnych gościach.Dostępność

Możliwy każdy okres pobytu. Sprawdź dostępność w kalendarzuNajlepiej dotrzeć do Barbate samolotem do Jerez de la Frontera, Sewilli, Gibraltaru lub Malagi.

Link do tanich linii lotniczych NORWEGIANlub RYAN AIRW sprawie bardziej szczegółowych informacji wyślij wiadomość: in english

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji, wypełnij formularz zamówienia: in english

Uwaga: korespondencja ze mną tylko po angielsku lub niemiecku! Nie znam języka polskiego!
 fredrik lindqvist
+46 73 906 5099
Sweden


Innego wariantu pobytu w Barbate poszukaj na stronie www.casacalderon.se, gdzie znajdziesz do wynajęcia dwa prywatne domki.

till sajtens startsida :  www.barbatebeach.com

uppdaterad : 2016-04-03